Костюми без флісу, Посадка - slim

 • костюм костюм
  Out of stock
  костюм Модель: KS-000M

  Прогулянкові костюми як і раніше залишаються одними з необхідних предметів базового гардероба. Модель молочного кольору, в мінімалістичному стилі, виготовлена ​​з бавовняної тканини. Базовий укорочений світшот з логотипом One Face та стильні штани із завищеною талією.

  1 650 грн
 • костюм костюм
  Out of stock
  костюм Модель: KS-000N

  Прогулянкові костюми, як і раніше, залишаються одними з необхідних предметів базового гардероба. Модель лимонного кольору, в мінімалістичному стилі, виготовлена ​​з бавовняного трикотажу. Базовий укорочений світшот з логотипом One Face і стильні штани із завищеною талією.

  1 650 грн
 • костюм костюм
  Out of stock
  костюм Модель: KS-000C

  Прогулянкові костюми, як і раніше, залишаються одними з необхідних предметів базового гардероба. Модель коричневого кольору, в мінімалістичному стилі, виготовлена ​​з бавовняного трикотажу. Базовий укорочений світшот з логотипом One Face і стильні штани із завищеною талією.

  1 650 грн
 • костюм костюм
  Out of stock
  костюм Модель: KS-000K

  Прогулянкові костюми, як і раніше, залишаються одними з необхідних предметів базового гардероба. Модель чорного кольору, в мінімалістичному стилі, виготовлена ​​з бавовняного трикотажу. Базовий укорочений світшот з логотипом One Face і стильні штани із завищеною талією.

  1 650 грн
Развернуть
Свернуть