Жіночі світшоти

 • Свитшот Свитшот
  Available
  світшот Модель: SV-00ZC1

  Світшот став невід'ємним елементом трендового гардероба: ця базова модель ідеально поєднується з будь-яким образом. Модель виглядає оригінально завдяки авторському принту, виконаному в стилістиці графіті, теплий коричневий колір робить світшот універсальним доповненням базового гардероба.

  1 650 грн
 • Свитшот Свитшот
  Available
  світшот Модель: SV-00ZC3

  Базова модель світшота в коричневому кольорі, з написами українською мовою - відображення ключовий тематики колекції. Актуальний принт являє собою гармонійне поєднання класичних атрибутів вуличного стилю в сучасній інтерпретації.

  1 650 грн
 • Свитшот Свитшот
  Available
  світшот Модель: SV-00ZC6

  Класичну модель світшота прикрашає актуальний в поточному сезоні принт в стилі мінімалізм. Модель з бавовняного трикотажу відрізняє стильний лаконічний дизайн. Світшот виконаний в коричневому лимонному кольорі.

  1 550 грн
 • Свитшот Свитшот
  Available
  світшот Модель: SV-00ZC14

  Базова модель світшота постає в новій сезонної стілістіці. Незмінно актуальний авторський принт у стилі нормкор з унікальнімі написами. Модель виконана в коричневому кольорі.

  1 650 грн
 • Свитшот Свитшот
  Available
  світшот Модель: SV-00ZC13

  Світшот класичної моделі, виконаний у кольорі кемел, відрізняє ефектний принт з зображенням скульптури богині Венери та написів у довільному стилі. Ідеально підходить для створення комфортного повсякденного способу.

  1 400 грн
 • Свитшот Свитшот
  Available
  світшот Модель: SV-00ZC8

  Базову модель світшота відрізняє виразний авторський принт. Модель вільного силуету, виконана в коричневому кольорі і декорована принтом з контурним зображенням дівчини і написом ERROR.

  1 650 грн
 • Свитшот Свитшот
  Available
  світшот Модель: SV-00ZC4

  Модна модель світшота виконана з бавовняного трикотажу, прикрашена авторським принтом з довільними написами в різних техніках виконання. Виконана в коричневому кольорі.

  1 650 грн
 • Свитшот Свитшот
  Available
  світшот Модель: SV-00ZC2

  Класична модель світшота з бавовняного трикотажу в коричневому кольорі прикрашена барвистим принтом, що відображає тематику сезонної колекції. Написи українською та англійською мовами, контурні зображення - все це додає моделі особливу унікальність і стиль.

  1 650 грн
 • свитшот свитшот
  Available
  світшот Модель: SV-00ZC

  Мінімалізм - запорука успішного стильного образу. Класична модель світшота, виконана в коричневому кольорі - ідеальна для створення трендового повсякденного лука.

  1 200 грн
 • свитшот укороченный свитшот укороченный
  Out of stock
  світшот укорочений Модель: SV-00SC

  Базовий укорочений світшот доповнен високою горловиною і фірмовим логотипом One Face. Виконан у коричневому кольорі, ідеально поєднується зі спортивними шортами, джоггер і джинсами.

  700 грн
Развернуть
Свернуть